تغذیه حیوانات باغ وحش مکزیک با خوراکی‌های یخی! + تصاویر

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجنماعی خبرگزاری تسنیم؛ مسئولان یک باغ وحش در مکزیک دست به اقدام جالبی زده‌اند و برای مبارزه با گرمای هوا، حیوانات را با خوراکی‌های یخی تغذیه می‌کنند!

جگوارها، ببرها و میمون‌ها برای مقابله با دمای بالای 38 درجه سانتیگراد (100 درجه فارنهایت) که شهر Merida در جنوب مکزیک را درگیر کرده است، با دریافت یخ، غافلگیر می‌شوند.

کارگران باغ وحش Animaya، بستنی‌هایی را تهیه کردند که به طور خاص برای نیازهای هر گونه ساخته شده است. به عنوان مثال جگوارها از بستنی‌های تهیه شده از گوشت خرگوش یا مرغ و خون منجمد با آب لذت می‌بردند. کارگران این خوراکی‌ها از درخت آویزان کرده‌اند تا حیوانات نیز بتوانند با آ‌ن‌ها بازی کنند و همزمان فعالیت بدنی هم داشته باشند.

برای میمون‌ها بستنی‌هایی از میوه‌ها و آب میوه‌ها ساخته شده است. همچنین گودال‌هایی حاوی آب و گل در محوطه‌های خاصی مانند زیستگاه ببرها درست کردند تا حیوانات بتوانند در آن غوطه‌ور و سرحال شوند. در این باره معاون مدیر خدمات عمومی مریدا گفت: این گودال‌های گلی همچنین به حیوانات کمک می‌کند تا به طور طبیعی از شر انگل‌ها خلاص شوند، و از پوست آن‌ها محافظت شود.

پایش و نظارت در محیط زیست , پایش و نظارت در محیط زیست , پایش و نظارت در محیط زیست , پایش و نظارت در محیط زیست ,

حیات وحش در فصل زادآوری نیاز به مراقبت بیشتری داردجریمه 500دلاری برای غذادادن به خرگوش!

انتهای پیام/

تغذیه حیوانات باغ وحش مکزیک با خوراکی‌های یخی! + تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول