حمله "سگ همسایه" به دختر نوجوان!

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حمله سگ به شهروندان در کشور ما مسبوق به سابقه است و تاکنون شاهد زخمی شدن و یا فوت هموطنان به این علت بوده‌ایم. در آخرین مورد نیز یک سگ نژاد "ژرمن" باعث زخمی شدن یک دختر 18 ساله شده است.

حمله سگ‌های ولگرد به یک‌ زن باردار در حاشیه شهر سنندج

مادر این دختر درخصوص حادثه به تسنیم گفت: روز جمعه (5 اسفند ماه) قصد رفتن به خانه یکی از اقوام در محله دارآباد تهران را داشتیم. زمانی که ماشین را پارک کرده و به محل رسیدیم، به محض پیاده شدن دخترم از ماشین، یک سگ نژاد "ژرمن" به دخترم حمله و زانوی او را زخمی کرد. ما هم بلافاصله دخترم را به مرکز بهداشت بردیم که در آنجا اقدامات درمانی انجام شد و تاکنون دو نوبت واکسن هاری دریافت کرده است.

وی با بیان اینکه دخترم به شدت ترسیده بود اما اکنون شرایط بدی ندارد، گفت: بعد از پرس‌وجو متوجه شدیم که این سگ متعلق به یکی از همسایگان اقوام ما بوده و زمانی که ما رسیدم به صورت کاملاً رها در وسط خیابان بود که این مورد بی‌مسئولیتی صاحب سگ را نشان می‌داد!

به گزارش تسنیم، این اولین مورد از حمله سگ نبوده و آخرین نیز نخواهد بود؛ لذا واجب است که مسئولین هرچه سریع‌تر نگهداری سگ‌های خانگی و همچنین نحوه برخورد با سگ‌های ولگرد را قانونمند کرده تا از وارد شدن خسارات جبران‌ناپذیر به شهروندان جلوگیری شود.

انتهای پیام/

حمله "سگ همسایه" به دختر نوجوان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول