"خرس زخمی آمل" تحت درمان قرار گرفت + عکس و فیلم

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، روز 25 شهریورماه تصویری از یک خرس قهوه‌ای که به واسطه شلیک گلوله به شدت مجروح شده بود، در فضای مجازی منتشر شد. بر اساس تصاویر اولیه که نشان از مشکل خرس در حرکت کردن داشت، خرس با مشکل در ستون مهره‌ها رو به رو شده و گلوله به کمر آن برخورد کرده بود. این خرس که در منطقه نشل آمل مشاهده شده بود، زندگیری شده و در حال حاضر تحت درمان دامپزشکان از جمله دکتر بهرنگ اکرامی قرار دارد.

حیات وحش , سازمان محیط زیست ,

بهرنگ اکرامی، دامپزشک حیات وحش ضمن انتشار تصاویری از روند درمان و مراحل فیزیوتراپی این خرس قهوه‌ای، در صفحه خود در فضای مجازی نوشت: "سال‌هاست وقتی فصل پاییز می‌رسد، همه دنبال شعر و شاعری و استفاده از زیبایی رنگارنگ طبیعت می‌شوند ولی هر شب در این کابوس هستم که امشب در کدام منطقه از این استان خرسی برای سیر کردن شکم خود برای سپری کردن زمستان و زادو ولد در این زیستگاه‌های تخریب شده و ویلا و فنس و باغ شده جان خود را فدای سیر شدنش می‌کند.

این ماجرا سال‌هاست که ادامه دارد و به من ثابت شده با گستردگی اینستا، واتس‌اپ و تلگرام …، هیچ فرقی نکرده و نخواهد کرد. ممنون از دکتر حامد حسن‌زاده عزیز دوست خوبم از بیمارستان دامپزشکی بابلسر بابت همکاری در عملیات رادیولوژی از خرس زخمی منطقه نشل آمل که وقت گذاشتند."

حیات وحش , سازمان محیط زیست , حیات وحش , سازمان محیط زیست ,

شکارچی خرس‌ در جنگل رامیان دستگیر شد! + عکس کشته شدن خرس نر در درگیری خرس‌ها + فیلم

انتهای پیام/

"خرس زخمی آمل" تحت درمان قرار گرفت + عکس و فیلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول