داستان تجمع امروز کارکنان سازمان محیط زیست چه بود؟

– اخبار اجتماعی –

علیرضا نورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به تجمع حدود 50 نفر از کارکنان سازمان محیط زیست در محل این سازمان اظهار کرد: تعدادی از همکاران برای پیگیری مطالبات خود تجمعی را بدون هماهنگی قبلی در ساعت 9 صبح امروز انجام دادند.

وی با اشاره به عدم حضور آقای سلاجقه؛ رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در آن زمان در سازمان گفت: بعد از مطلع شدن آقای سلاجقه از موضوع ، در سازمان حضور پیدا کرد و از تجمع‌کنندگان برای حضور در سالن همایش سازمان محیط زیست دعوت بعمل آورد و شخصا به موضوعات و موارد مطرح شده از سوی همکاران پرداخت.

مشاور اجرایی و معاون امور استان‌های سازمان محیط زیست در خصوص سرفصل‌های مطرح شده از سوی همکاران در این جلسه افزود: مطالبات پرسنلی، حقوق و مزایا از مهمترین مواردی بود که امروز مطرح شد.

نورمحمدی ادامه داد: رئیس سازمان محیط زیست نیز با تک‌تک کارکنان صحبت کرد و اقداماتی که در یکسال گذشته در راستای افزایش حقوق همکاران صورت گرفته بود را تشریح کرد.

وی اضافه کرد: قرار بر این شد که به دستور رئیس سازمان محیط زیست یک شورای صنفی برای ستاد و استان‌ها با حضور منتخبان کارکنان برای پیگیری مطالبات تشکیل شود. همچنین رئیس سازمان بر ارتباط مستقیم بر همکاری ستاد و استان‌ها تأکید کرد و قرار شد مدیران گزارشات را به حوزه ریاست در زمان‌بندی تعیین شده ارسال کنند.

مشاور اجرایی و معاون امور استان‌های سازمان محیط زیست گفت: موضوع مسکن، معیشت و حوزه رفاهی و همچنین پاسخگویی به موقع، چرخش مدیریت از طریق کانون تربیت مدیریت از دیگر مواردی بود که در دیدار پرسنل با رئیس سازمان مطرح شد. همچنین کارکنان موظف شدند نسبت به مدیران خود ارزیایی را به صورت دوره‌ای از طریق فرم‌های مخصوص انجام و در اختیار حوزه ریاست قرار بدهند.

رئیس سازمان محیط زیست: حاکمان افغانستان ‌به تعهد بین‌المللی خود ‌برای حق‌آبه هامون عمل کنند

انتهای پیام/

داستان تجمع امروز کارکنان سازمان محیط زیست چه بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول