دستگاه‌های مسئول درخصوص "پسماندهای شمال کشور" بی‌نظم عمل می‌کنند

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سی‌و‌هشتمین کارگروه ملی مدیریت پسماندها با سه دستور جلسه ارائه روش تولید سوخت جامد و مکمل‌های حرارتی از ضایعات پلاستیکی و لاستیکی، اعلام میزان پیشرفت طرح‌های مدیریت پسماند استان‌های ساحلی شمالی توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های کشور و پیگیری ثبت اطلاعات کامل و به روز واحدهای نفتی، پتروشیمی و گاز در سامانه جامع سازمان حفاظت محیط زیست توسط وزارت نفت برگزار شد.

در این جلسه پس از ارائه گزارش از سوی شرکت‌ها و دستگاه‌های مربوطه، علی سلاجقه، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اعلام حمایت این سازمان از اجرای روش تولید سوخت جامد و مکمل‌های حرارتی از ضایعات پلاستیکی و لاستیکی به وسیله شرکت‌های دانش‌بنیان، خواستار همکاری سازمان‌های مربوطه در به نتیجه رسیدن این پروژه شد.

انتشار "متان" از سایت زباله غیرقابل انکار است/ لزوم انتقال "متان" به نیروگاه‌ها

وی در خصوص طرح مدیریت پسماند استان‌های شمالی گفت: در اجرای این طرح با یک بی‌نظمی و عدم هماهنگی بین دستگاه‌های مسئول مواجهیم که باید با تشکیل یک کارگروه ویژه، این موضوع ساماندهی شود.

سلاجقه همچنین با استقبال از همکاری وزارت نفت برای ثبت اطلاعات به روز واحدهای نفتی، پتروشیمی و گاز در سامانه جامع سازمان حفاظت محیط زیست بر تداوم همکاری این دو دستگاه تأکید کرد.

انتهای پیام/

دستگاه‌های مسئول درخصوص "پسماندهای شمال کشور" بی‌نظم عمل می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول