صدور قرار جلب برای 5 مدیر دولت قبل به دلیل ترک فعل در عدم اجرای قانون هوای پاک

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مسعود ستایشی؛ سخنگوی قوه قضائیه امروز در بیست‌وسومین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه اظهار کرد: قوه قضائیه به عنوان یکی از ارکان قوای 3 گانه، خود را مصداق تاکیدات مقام معظم رهبری دانسته و بر همین اساس تمامی توان خود را برای اجرای عدالت به کار خواهد گرفت.

وی افزود: مردم عزیز ایران با مشکلات معیشتی مواجه هستند و باید دست در دست با کمک گرفتن از راهکارهای ویژه این مشکلات را برطرف کنیم، یقین داریم با همبستگی ملی می‌توانیم گره‌های قابل حل معیشتی را از هم باز کند.

ستایشی با بیان اینکه رئیس قوه قضائیه دستور داده تا صاحبنظران داخل قوه برای این مشکل هم‌فکری کنند، گفت: آماده‌ایم تا با مسئله‌شناسی و استفاده از ظرفیت‌های قانونی مسائل و مشکلات را برطرف کنیم.

سخنگوی قوه قضائیه یا اشاره به حضور میلیونی مردم در راهپیمایی روز قدس بیان کرد: این راهپیمایی بار دیگر اراده قاطع امت اسلامی برای تحقق اضمحلال رژیم صهیونیستی را نشان می‌دهد؛ ان‌شاءالله بساط شرارت این رژیم از روی زمین محو و نابود شود.

وی با اشاره به صدور کیفرخواست برای دستگاه‌هایی که در زمینه "قانون هوای پاک" ترک فعل کرده‌اند، ادامه داد: این پرونده در شعبه سوم ناحیه 28 دادسرای تهران رسیدگی شده و برای 5 نفر از مسئولان دولت سابق قرار جلب صادر شده است؛ اتهام این افراد، سوءاستفاده از مقام و موقعیت شغلی بوده که تحت تعقیب قرار گرفته‌اند.

ستایشی تصریح کرد: معاونت برق و انرژی، معاونت یکی از شرکت‌ها در حوزه استاندارد، معاونت تدوین و ترویج، معاونت وزیر در یکی از شرکت‌های خدمت‌رسان و معاونت یکی از سازمان‌های خدمت‌رسان 5 نفری هستند که تحت تعقیب قضایی قرار گرفته‌اند.

در حال تکمیل …

صدور قرار جلب برای 5 مدیر دولت قبل به دلیل ترک فعل در عدم اجرای قانون هوای پاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول