صدور قرار منع تعقیب سلاجقه/ تیر سرمایه‌گذار پتروشیمی میانکاله به سنگ خورد!

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در پی شکایت سرمایه‌گذار پتروشیمی میانکاله از دکتر علی سلاجقه؛ رئیس سازمان حفاظت محیط زیست این پرونده در شعبه 1060 رسیدگی به جرایم کارکنان دولت در حال جریان بوده و جلسه دادگاه در تاریخ 11 شهریورماه برگزار شد.

شکایت ابربدهکار بانکی از رئیس سازمان محیط زیست/ جلسه دادگاه دیروز برگزار شد

در این رابطه، میثم سعیدی؛ مدیرکل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست در صفحه خود در فضای مجازی نوشت: "در پرونده شکایت سرمایه‌گذار پروژه پتروشیمی میانکاله از دکتر سلاجقه، شعبه 1060 رسیدگی به جرایم کارکنان دولت قرار منع تعقیب صادر کرد. سازمان حفاظت محیط زیست با دلایل تخصصی بارها مخالفت خود را با پروژه میانکاله اعلام کرده است".

پتروشیمی میانکاله , سازمان محیط زیست ,

حواشی مربوط به "پروژه غیرقانونی پتروشیمی میانکاله" که از اسفندماه 1400 کلنگ خورده بود، با وجود مخالفت سازمان حفاظت محیط زیست، فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی و دادستانی کل کشور همچنان ادامه دارد و سرمایه‌گذار این پروژه سعی دارد تا به هر نحوی پروژه ضد محیط زیستی خود را کامل کند.

شکایت از رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیست در راستای همین تلاش‌ها بود که با صدور رأی منع تعقیب توسط دادگاه، تیر سرمایه‌گذار پتروشیمی میانکاله این بار هم به سنگ خورد!

انتهای پیام/

صدور قرار منع تعقیب سلاجقه/ تیر سرمایه‌گذار پتروشیمی میانکاله به سنگ خورد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول