ماجرای "فایل صوتی لو رفته" مدیرکل حراست سازمان محیط زیست چه بود!؟

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ متن توضیحات مسعود بنام، سرپرست اداره کل حراست سازمان حفاظت محیط زیست به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

1. نقل‌قول‌هایی که اینجانب از معاون محترم اجرایی رئیس جمهور جناب آقای دکتر مرتضوی بیان کردم بدون دقت کافی و متأثر از شرایط تنش‌آلود حاکم بر جلسه تودیع و معارفه مدیرکل محیط زیست استان تهران بیان شد. در این جلسه مدیرکل معزول با سخنان و رفتارهای دون شأن خود به دنبال کشاندن جلسه به درگیری بود که با متانت حاضران در جلسه موفق به این کار نشد اما فضای ملتهب جلسه موجب شد اینجانب در بیان مطالب دقت کافی را از دست بدهم.

2. مضمون سخنان چندی قبل آقای دکتر مرتضوی از این قرار بود که با گذشت چندین ماه از تشکیل دولت مردمی و انتظار مردم شریف مبنی بر تغییر مدیران فاقد کفایت و صلاحیت و یا مدیرانی که در اجرای وظایف و اهداف دولت قصور و یا کاهلی می‌کنند و اعتقادی به همراهی و همکاری با این دولت ندارند، باید هر چه زودتر در خصوص مناصب مدیریتی تعیین تکلیف شود و با بسته شدن پرونده عزل و نصب‌ها دولت با آرامش بیشتری به اجرای مأموریت‌های مهم خود بپردازد.

همچنین طبق تأکید رئیس محترم جمهور، رفت‌وآمد مدیران به این دولت همچون بعضی از دولت‌های گذشته، به شکل اتوبوسی و باندی نیست و ملاک، صلاحیت و شایستگی مدیران است که باید در مجاری تخصصی و صلاحیت‌سنجی احراز شود، لذا چه بسا مدیران صاحب صلاحیتی در ادوار گذشته که در این دولت ارتقاء نیز یافته‌اند و از ظرفیت آن‌ها برای پیشرفت و آبادانی ایران عزیز استفاده شده است.

3. از معاون محترم اجرایی رئیس‌جمهور به علت کم‌دقتی و انتساب مطالب نادرست به ایشان و از دولت محترم بابت حاشیه‌های ایجاد شده در اثر سخنان خود پوزش می‌طلبم.

سرپرست دفتر حراست سازمان محیط زیست منصوب شد

انتهای پیام/

ماجرای "فایل صوتی لو رفته" مدیرکل حراست سازمان محیط زیست چه بود!؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول