گرمایش جهانی پاکستان و سومالی را غیرقابل سکونت خواهد کرد!

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، به‌تازگی سازمان ملل متحد و کمیته صلیب سرخ در رابطه با افزایش گرمایش جهانی هشدار داده اعلام کردند که موج گرما در چندین منطقه از جهان طی چند دهه آینده افزایش شدیدی خواهد داشت و شرایط زندگی انسان در این مناطق به‌شدت ناپایدار خواهد شد.

در گزارش مشترک این 2 سازمان آمده است، پیش‌بینی می‌شود که موج گرما از محدودیت‌های فیزیولوژیکی و اجتماعی انسان در منطقه ساحل صحرا، شاخ آفریقا و جنوب و جنوب غربی آسیا فراتر رود و شرایط آب‌وهوایی شدیدی را به‌همراه داشته باشد که باعث ایجاد مشکلات متعدد و تلفات جانی در مقیاس بزرگ می‌شود.

در این گزارش هشدار داده شده است که فاجعه افزایش موج گرما طی سال‌های جاری در کشورهایی مانند سومالی و پاکستان، آینده‌ای به‌شدت مرگبارتر و شدیدتر را برای مردم این کشورها به‌همراه خواهد داشت.

France24 نوشت، لازم است فوراً اقدامات تهاجمی برای جلوگیری از بلایای ناشی از گرمای پیوسته انجام شود تا بتوان بدترین اثرات گرمای شدید را کاهش داد.

درخواست آفریقایی‌ها از کشورهای ثروتمند برای پرداخت خسارات تغییر اقلیم!غربی‌ها عامل تشدید سیل در جهان هستند!گرمایش جهانی "اقتصاد" را دگرگون کرده است!

انتهای پیام/+

گرمایش جهانی پاکستان و سومالی را غیرقابل سکونت خواهد کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول